۳۷۸۸
کد ویدئو

135 × 240

270 × 480

320 × 569

360 × 640

دیدگاه ها (انتشار یافته:6 - در انتظار بررسی:2 - غیر قابل انتشار:6)
ناشناس۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
88

باز می خواهد بگم بگم راه بینداز ،فعلا تخلفات گذشته را پاسخ گوباشد بهتراست .ا

مهران
۱۳۹۵/۰۴/۱۲

خب مناظره بزارن هرکی تونست احمدی نژاد رو محکوم کنه مگه آقای روحانی ادعا نداره که احمدی نژاد خیلی تخلف داشت بیاد رو در رو اثبات کنه نکنه میترسه

على۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
89

اقاى احمدى نژاد الان وقت محاكمه است ، نه وقت مناظره انشاءالله بعد از محاكمه و تعقيبات آن ، اگر عمرى باقى ماند ، ميتوان تقاضاى مناظره نمود.

مهمان۱۳۹۵/۰۳/۲۰
پاسخ
86

میخواد بگه بگم بگم ؟؟؟

aref۱۳۹۵/۰۳/۲۰
پاسخ
86

احمدی نژاد در چنین مناظره ای شروع میکنه به دروغ های تکراری و آمار های معروفش، اما در طرف دیگر آقای روحانی مجبور میشه حقایقی را بازگو کنه که بازگو کردن اون در رسانه برای کشور، چه وجه داخلی و چه وجه خارجی، از لحاظ سیاسی و اقتصادی و امنیتی مطلوب نیست و اگر هم آقای روحانی چنین حقایقی را بازگو نکنند، دروغ های احمدی نژاد بار دیگر عامل عوام فریبی جامعه میشه. البته همین حقایق موجود، مردم را به تصمیم درستی در مورد احمدی نژاد رسانده، و او چون چیزی برای از دست دادن نداره، باز میخواد با عوام فریبی و لفظ عدالت مردم را گمراه کنه و صد البته رسانه ملی هم در این زمینه برای او لنگ پهن میکند. البته بهترین جواب آقای روحانی میتونه این باشه، که شما در دادگاه از خودت دفاع کن، نه مقابل دیدگان مردم. چون قاضی ها مثل مردم ما ساده دل و زود فریب نیستند.

مسافر۱۳۹۵/۰۳/۲۰
پاسخ
86

باشه اگه میتونه پاسخ درخواست مناظره را بدهند