۱۱۴۰۸
کد ویدئو

135 × 240

270 × 480

320 × 569

360 × 640

دیدگاه ها (انتشار یافته:5 - در انتظار بررسی:0 - غیر قابل انتشار:0)
مهمان۱۳۹۵/۰۳/۱۴
پاسخ
88

بی غیرتی و ابتذال و به قول بزرگ مرد اندیشه ایت الله جوادی دیاثت فرهنگی در فضای هنر نمایش و فیلم موج می زند

عارف ایرانی۱۳۹۵/۰۳/۱۵
پاسخ
84

لوده بازی یک عده خودفروخته غرب زده!

مهمان۱۳۹۵/۰۳/۱۶
پاسخ
69

اولاً مایه سرشکستگی است که خیلی ها بدون تحقیق حمایت این خانم را فیمیست ها تکذیب کردند تا خودش علناً گفت که فیمیست است و حتی دیگران را فیمیست بودن دعوت کرد! ثانیاً مایه سرشکستگی است که کسی در ایران اسلامی زندگی کند و از حمایت های آشکار اسلام از حقوق زنان آگاه نباشد . یا ایشان از دیدگاه اسلام در باره زنان آگاه نیست (که ظواهر امر اینطور نشان می دهد) که باید اصرار او بر فیمیست بودن بدون تحقیق در اصول اولیه در دسترس خود ، بر طبق دیگری می کوبد : -اگر در غرب موضع فیمیست بودن خریداری دارد ، مربوط به جهان غرب است که از زن در بهترین حالت به عنوان یک ابزار نگه می کنند و به هیچ وجه حقوق عالی برای او متوصور نیستند ؛ بلکه اغلب فقط حقوق او را در موضوعات جنسی دنبال می کنند. - در ایران که اغلب مردان برده و غلام حلقه بگوش زنان هستند و البته اسلام هم تا حدود زیادی حق را برای زنان قائل شده است . که صد البته نه تا این حد که عول می شود ، ولی به جا از حقوق زن دفاع شده است . - امّا اینکه برای زنان حقوق مساوی با مردان قائل شویم ، حرفی بسیار زاید است چرا که در اسلام از نظر حقوقی ، چنین جایگاهی برای زن و مرد در نظر گرفته شده است ، مگر اینکه در مواردی به جنس زن یا مرد بودن مرتبط می باشد که آنهم طبیعی است ... مگر اینکه از برابری حقوق زن و مرد قائل به این باشیم که نباید زن باید بچه به دنیا بیاورد ، یا باید مرد این وظیفه را به عهده بگیرد و ... که البته به زعم بنده یک زن می تواند چنین ایده و خواستی داشته باشد ؛ فقط در این مورد در زمان ازدواج باید با شوهر آینده خود به توافق برسد ! به هر حال به وضع فرهنگی کشور تأسف بار است و داعیه دار فرهنگ کشور همین نوباوگان بد حجاب هستند ......

مهمان۱۳۹۵/۰۳/۱۶
پاسخ
61

مثل اینکه دوستان فراموش کرده اند یا اصلا نمی دونند که حداقل بخشی از کار سینما بازتاب جامعه و رفتار افراد و شادی ها و غم هاشونه. نه اینکه همیشه فقط یک جور زندگی و طرز فکر رو پشتیبانی کنه. به هر حال، دوستان، این نسخه هایی که شما می پیچید و این اصراری که بر بی آبروکردن غیر همفکراتون دارید راهی جز به انزوا و تنگناکشوندن خودتون نداره. هیچوقت تنگنا و فشار نتونسته باعث تداوم فکر و اجتماع بشه. سلامت باشید!

مهمان
۱۳۹۵/۰۳/۱۷

مآموریت امثال خانم علیدوستی و اهنگرانی چیزی جز تخریب فرهنگ ملی و دینی ما نیست. خب این حرکات یعنی چی؟! پیامش چی میتونه باشه؟!