۱۵۷۱۰
کد ویدئو

135 × 240

270 × 480

320 × 569

360 × 640

دیدگاه ها (انتشار یافته:6 - در انتظار بررسی:0 - غیر قابل انتشار:1)
مهمان۱۳۹۵/۰۴/۱۲
پاسخ
77

دولت مردان احمدی نژاد! صحبت هاشون هم مثل خودشون بی ارزشه!!

اسفندیار۱۳۹۵/۰۴/۱۲
پاسخ
88

به امید بازگشت آن مرد همیشه بهاری

بنده خدا۱۳۹۵/۰۴/۱۳
پاسخ
80

سایت انتخاب پخش این ویدئو در سایت شما انسان را به یاد روش های احمدی نژاد می اندازد. سعی کنید نزد مردم سنگین عمل کنید و خلاف شرع و اخلاق نباشد , وگرنه مردم فهیم ما شما را نفی خواهند کرد. ما مسلمانیم و سعی داریم پیرو پیامبر (ص) باشیم . پیامبری که هدف از کل بعثت خود را " مکارم اخلاق " توصیف فرمود. اساسا شرایط نمی بایست پیش می آمد که مشایی بیاید در مورد یک عکس از خودش دفاع کند. به هر حال پیشنهاد میکنم هر کاری میکنید رعایت اخلاق و انصاف در آن باشد . مردم هم فهیم و دقیق هستند . عکس العمل آنها را درمقابل احمدی نژاد دیدید که چگونه نفی کردند , مواظب خودتان باشید.

مهمان
۱۳۹۵/۰۴/۱۳

اقای بنده خدا چرا باید خانم هدیه تهرانی وام میلیاردی بگیره از مشایی برای نمایشگاه عکس اتفاقا کار انتخاب خیلی خوب بود چون ما مردم حافظه تاریخی ضعیفی داریم !!!!!!!

اسفندیار۱۳۹۵/۰۴/۱۵
پاسخ
65

من احمدی نژاد را دوست دارم و به او هم رای خواهم داد انشاءالله

مهمان۱۳۹۵/۰۴/۱۵
پاسخ
63

من در مورد وام میلیاردی خانم تهرانی از اقای مشایی که در کامنتها اومده اطلاع ندارم ولی سوالم اینه چرا از نظر آقای مشایی اشکال داره در مراسم رسمی عکسها عکس رسمی از ایشون بگیرن در حالی خانم تهرانی در عکس هست و حالا اومده از خودش دفاع میکنه بابت این عکس! اصلا بنظرم اگه کسی بخواد به عکاسها معترض باشه اون خانم تهرانیه!